امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و فعالیت گسترده افراد در دنیای مجازی و اینترنت، داشتن وب سایت برای کلیه کسب و کارها امری ضروری محسوب می شود، با توجه به این موضوع تعداد زیادی شرکت طراحی سایت در تهران به طراحی و راه اندازی وب سایت های گوناگون می پردازند.

از آن جایی که ممکن است برخی از کارفرمایان با طراحی سایت خوب یا بد آشنایی کافی نداشته باشند، در این مقاله طراح وب به معرفی شرکت معتبر طراحی سایت، طراح وب می پردازیم، در صورتی که تصمیم به طراحی سایت دارید و یا در این زمینه هر گونه سؤالی دارید همراه ما باشید.

طراحی سایت در تهران

در صورتی که ساکن تهران هستید و تصمیم به طراحی وب سایت دارید ما به شما شرکت طراح وب را معرفی می کنیم، شرکت طراح وب از معتبرترین شرکت های طراحی وب سایت است که در ادامه با آن بیشتر آشنا خواهیم شد.

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

شرکت طراح وب

طراح وب آژانس تخصصی و معتبر در زمینه ایجاد و طراحی وب سایت های حرفه ای است، در این شرکت المان هایی از جمله چیدمان، گرافیک، تصاویر، ساختار، رنگ ها، سبک های متن، محتوا و توسط طراحان متخصص به صورت منحصر برای سایت و برند شما طراحی می شوند.

طراحان فعال در طراح وب

طراحان سایت فعال در شرکت طراح وب از طریق انجام فرایندهای مختلف تخصصی، تجسم، برنامه ریزی و… به ایجاد مجموعه ای از فایل های الکترونیکی می پردازند که آن ها عناصر بصری سایت شما را تشکیل داده و موجب ایجاد تجربه کاربری جذابی برای مخاطبان و کاربران خواهد شد، در اصل می توان گفت که طراحان سایت، وب سایتی تعاملی که سرعت بالا و حرکت مناسبی داشته باشد و با دستگاه های مختلف سازگاری داشته باشد را طراحی می کنند.

طراح وب به طراحی چه سایت هایی می پردازد؟

امروزه روش های مختلفی در طراحی سایت ها وجود دارد، ممکن است ذهن شما هم درگیر این سؤال شده باشد که طراحی سایت با چه روش هایی انجام می شود، به طور کلی طراحی وب سایت ها به سه صورت استاتیک، داینامیک و فلش انجام می شود، در این بخش به معرفی انواع سایت هایی که توسط طراحان مجموعه طراح وب طراحی می شوند، خواهیم پرداخت.

  1. طراحی سایت فروشگاهی
  2. طراحی سایت خدماتی
  3. طراحی سایت آگهی
  4. طراحی سایت موزیک و فیل
  5. طراحی سایت تور و گردشگری
  6. طراحی سایت فروش فایل
طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

انواع روش های طراحی سایت در تهران

طراحی سایت استاتیک

طراحی سایت استاتیک یکی از روش های طراحی سایت است، این نوع وب سایت دارای تعداد صفحات مشخصی است، این صفحات اغلب هیچ گونه تعاملی با کاربران ندارند، اغلب وب سایت های استاتیک مناسب معرفی افراد، شرکت ها و فعالیت های خاص عنوان می شود.

طراحی سایت داینامیک

طراحی سایت داینامیک یا پویا از دیگر روش های طراحی سایت است این روش پس از فعالیت سیستم های مدیریت محتوا (CMS) به وجود آمده است، سایت های داینامیک یا پویا مطابق با نیازهای مشتریان طراحی می شوند، اگرچه که طراحی این سایت به تخصص کافی نیاز دارد اما امکان مدیریت این وب سایت توسط افراد بدون تخصص از طریق پنل مدیریت محتوای این سایت ها وجود دارد.

سایت های وردپرسی نمونه ای از سایت های داینامیک هستند که طراحان فعال در مجموعه طراح وب به طراحی آن ها می پردازند، به طور کلی سایت های داینامیک وب سایت هایی تعاملی هستند و کاربران می توانند در بخش های مختلف این سایت ها عملیات مختلفی انجام دهند.

طراحی سایت فلش

این نوع از روش طراحی وب سایت، از روش های رایج طراحی سایت در گذشته است که امروزه انجام نمی شود، در این روش سایت ها به کمک نرم افزار ها طراحی می شدند، طراحی این سایت به راحتی امکان پذیر است.

طراحی سایت ریسپانسو توسط طراح وب

سایت ریسپانسیو یا واکنش گرا وب سایتی است که با علاوه بر کامپیوتر و لپ تاپ با سایر سیستم ها از جمله موبایل، تبلت و… سازگاری دارد و شکل و قالب آن در تمامی آن ها به صورت صحیح حفظ شده و نمایش داده می شود.

از آن جایی که ریسپانسو بودن سایت ها از مهم ترین ویژگی ها مطرح می شود کلیه وب سایت هایی که توسط مجموعه طراح وب طراحی می شوند ریسپانسیو و واکنش گرا هستند.

چرا بهتر است طراحی سایت را به شرکت بسپاریم نه به فرد؟

بسیاری از کارفرمایان هنگام طراحی وب سایت دچار دوراهی می شوند و آن دوراهی این است که بهتر است طراحی سایت را بهتر است به شرکت معتبر بسپاریم یا به فرد؟

برای پاسخ دادن به این سؤال ضروری است که انتظاراتی را که کارفرما از طراح سایت دارد را مشخص کنیم، به طور مثال هدف کارفرما از طراحی سایت، کیفیت وب سایت طراحی شده، هزینه طراحی و… می توانند در این مورد تأثیرگذار باشند.

طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران

به طور کلی توصیه می شود که طراحی سایت در تهران را به شرکت های مجاز و معتبری همچون طراح وب بسپارید چرا که در شرکت ها مجموعه ای از طراحان متخصص به طراحی وب سایت تان می پردازند، در شرکت ها هر یک از خدماتی که در زمینه طراحی سایت انجام می شوند توسط افراد متخصص در همان زمینه صورت می گیرد و توسط یک شخص انجام نمی شود، ضمن این که شرکت های معتبر طراحی سایت دارای تیم پشتیبان حرفه ای هستند که در تمامی موارد می توانید از آن ها کمک بگیرید.

سایر خدماتی که در مجموعه طراح وب در تهران انجام می شود.

در مجموعه طراح وب علاوه بر طراحی وب سایت به ارائه سایر خدمات مرتبط از جمله مشاوره رایگان با کارشناسان متخصص، طراحی لوگوهای منحصر به فرد و اختصاصی و سئو سایت (بهینه سازی سایت ها) در گوگل می پردازیم.

هزینه طراحی سایت در تهران

هزینه طراحی وب سایت به عواملی از جمله روش های طراحی سایت، عوامل فنی سایت، المان ها و امکانات به کار رفته در وب سایت، تعداد صفحات موجود در سایت، برند و اعتبار شرکت طراحی سایت و… بستگی دارد، به طور کلی هزینه طراحی سایت توسط شرکت ارزان تر از طراحی سایت توسط افراد است.

از آن جایی که کیفیت پروژه نهایی و رضایت مشتریان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است کلیه هزینه های طراحی وب سایت در این مجموعه منصفانه بوده و کاملاً مناسب و مقرون به صرفه هستند.