طراحی سایت حرفه ای

این روزها با تغییر مسیر کسب و کارهای سنتی به کسب و کارهای اینترنتی طراحی سایت یکی از روش های رونق کسب و کارها مطرح می شود، داشتن سایت نیاز به انجام اقدامات بسیاری دارد، در سایت طراح وب به توضیح چگونگی طراحی سایت حرفه ای، انواع سایت ها، مراحل طراحی سایت، معرفی شرکت معتبر و هزینه طراحی سایت خواهیم پرداخت.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت به عنوان مراحل طراحی و ساخت پایگاهی اینترنتی به منظور اطلاع رسانی، معرفی شرکت، فروش محصولات و ارائه خدمات اطلاق می شود.

طراحی سایت به عنوان پروسه ای مطرح می شود که در آن صفحات وب لایه سازی شده، تولید محتوا صورت می گیرد، طراحی گرافیکی انجام شده و جهت دیده شدن نیاز به رعایت اصول سئو دارد، این کار با کدنویسی به زبان های مختلف و یا با استفاده از قالب های آماده انجام می شود.

طراحی سایت

طراحی سایت

طراح وب

در صورتی که صاحب هر شغلی هستید و برای ارتقاء کسب و کارتان و افزایش درآمدتان به سایت نیاز دارید می توانید طراحی سایت تان را با خیالی آسوده به ما بسپارید.

طراحان فعال در مجموعه طراح وب افراد مجرب و متخصصی هستند که به طراحی انواع وب سایت فروشگاهی، وردپرسی، شرکتی، خدماتی، خبری، آموزشی، شخصی، آگهی و… می پردازند.

طراح وب به ارائه چه خدماتی می پردازد؟

  1. طراحی و راه اندازی سایت ریسپانسیو
  2. طراحی لوگو
  3. طراحی انواع اپلیکیشن
  4. تبلیغات گوگل
  5. افزایش سرعت سایت
  6. ارائه هاست پر سرعت
  7. تولید محتوای یونیک و سئو شده
  8. فروش رپورتاژآگهی، بک لینک و سوشیال سیگنال
  9. دوره آموزشی مدیریت سایت رایگان
  10. پشتیبانی فنی 6 ماهه رایگان

چرا طراحی سایت از اهمیت بالایی برخورداری برخوردار است؟

سایت را می توان یکی از معتبر ترین راه های ارتباطی بین صاحبان کسب و کارها با مشتریان عنوان کرد.

با توجه به حضور پر رنگ شبکه های اجتماعی در زندگی کلیه انسان ها، داشتن سایت می تواند کسب و کارها را رونق بخشیده و به عنوان اولین نقطه تماس با مشتریان بالقوه معرفی می شود، وب سایت برند شما را توسعه بخشیده و موجب بهبود تجربه کاربری تان خواهد شد، در نهایت سایت خوب می تواند نرخ تبدیل را افزایش داده و در نهایت فروش و درآمدتان را افزایش دهد.

طراحی سایت

طراحی سایت

انواع سایت ها

به صورت کلی سایت ها به دو نوع استاتیک و داینامیک تقسیم می شوند، در ادامه به معرفی هر یک از آن ها و ویژگی های شان خواهیم پرداخت.

سایت استاتیک

در سایت های استاتیک هر یک از صفحات سایت به صورت کاملاً جداگانه در سرور بار گذاری شده و تنها قسمت فرانت اند انجام می شود.

در این سایت ها مدیر سایت امکان تغییر محتوای سایت را نداشته و تغییرات محتوای سایت های استاتیک توسط طراح سایت امکان پذیر است، امروزه با توجه به روی کار آمدن سیستم های پیشرفته مدیریت محتوا از جمله وردپرس، طراحی سایت های استاتیک کاهش پیدا کرده است.

اغلب برای سایت های معرفی که تغییر محتوای زیادی در آن ها صورت نمی گیرد و شرکت های کوچک سایت استاتیک طراحی می شود.

سایت داینامیک

سایت های داینامیک یا سایت های پویا در هر دو بخش فرانت اند و بک اند قابل اجرا بوده و این پویا بودن به معنی قابلیت تغییر محتوای سایت توسط مدیر سایت می باشد.

مدیران سایت می توانند در هر زمانی که می خواهند محتوای تازه ای در سایت شان بارگذاری کنند، امروزه اغلب سایت ها به صورت داینامک طراحی شده و سایت های خبری و مجله ای از این دسته سایت ها هستند.

طراحی سایت

طراحی سایت

چرا طراحی سایت برای کسب و کارها ضروری است؟

ممکن است برای شما هم این سؤال پیش آمده باشد که آیا کسب و کار من نیز به سایت نیاز دارد؟ با توجه به حضور گسترده افراد در شبکه اجتماعی و با توجه به تحقیقات بیشتر از 70% از مردم پیش از خرید محصولات به صورت حضوری از فروشگاه ها درباره کالا و برند مورد نظرشان در اینترنت تحقیقات انجام می دهند.

در صورتی که کسب و کارتان وب سایت داشته باشد از این طریق محصولات و خدمات بیشتری به فروش رسانده و در غیر این صورت مشتریان زیادی را از دست خواهید داد.

افزایش فروش و کسب درآمد

پس از شیوع ویروس کرونا، گسترش فروشگاه های اینترنتی، دسترسی اغلب افراد به اینترنت، فروش اینترنتی افزایش پیدا کرد، سایت به شما کمک کند که به صورت شبانه روزی در دسترس مخاطب بوده و حتی در زمان خواب به ارائه خدمات و فروش محصولات تان بپردازید.

رقابت با دیگر هم صنفان

یکی از مهم ترین استراتژی ها در کسب و کارها را می توان بررسی وضعیت رقبا مطرح کرد، با داشتن سایت می توانید وضعیت رقبای تان را بررسی کرده، از طریق نظرسنجی در سایت تان از کاربران و مخاطبان می توانید نسبت به رقبای تان در جایگاه بهتری قرار بگیرید.

طراحی سایت

طراحی سایت

برطرف کردن نیاز مشتریان

همان طور که اشاره کردیم حدود 70 درصد از افراد پیش از مراجعه به فروشگاه های حضوری به انجام تحقیقات در مورد محصول و برندشان در اینترنت می کنند، با داشتن سایت می توانید نیازهای کاربران و مخاطبان تان را برآورده کرده و از این طریق اعتبار خودتان را نیز افزایش دهید.

از طریق وب سایت می توانید با مخاطبان تان تعاملات بیشتری داشته باشید و به سؤالات کاربران پاسخ دهید.

برندینگ و افزایش اعتبار کسب و کار

امروزه سایت را می توان یکی از تأثیر گذارترین روش ها جهت شناسایی یک برند معرفی کرد، در اصل سایت تان شما را به کاربران معرفی کرده و درک آن ها را در زمینه کسب و کارتان افزایش می دهد، در نتیجه در صورتی که علاقه مند هستید که افراد بیشتری شما و برندتان را بشناسند توصیه می شود که هر چه سریع تر یک سایت طراحی و راه اندازی کنید.

صرفه جویی در زمان

برقراری ارتباط صاحبان کسب و کارها با مشتریان بالقوه یکی از کارهای زمان بر مطرح می شود، با داشتن سایت می توانید در زمان خودتان و مشتریان تان صرفه جویی کرده، با آن ها تعامل برقرار کنید و سؤالات مشتریان تان پاسخ دهید.

سخن پایانی

تیم متخصص و حرفه ای طراح وب جهت طراحی انواع سایت ریسپانسیو با محتوای سئو شده و یونیک و با سرعت بالا در خدمت شما کاربران عزیز و گرامی می باشد.