طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی توسط طراحان متخصص و حرفه ای شرکت طراح وب انجام می شود، سایت شرکتی یکی از انواع سایت ها است که امکان به روز رسانی کاتالوگ های وجود دارد، این سایت به ارائه سرویس هایی که همیشه در دسترس هستند می پردازد، شرکت های خدمات رسانی و پشتیبانی به سایت شرکتی تخصصی نیاز دارند.

در صورتی که صاحب کسب و کاری هستید که به ارائه انواع خدمات می پردازید و یا پشتیانی از هر موضوعی را بر عهده دارید سایت شرکتی مناسب شغل تان است.

شرکت طراح وب

شرکت طراح وب از طریق همکاری با طراحان متخصص و حرفه ای به طراحی انواع سایت از جمله سایت شرکتی می پردازد، کلیه سایت هایی به در این شرکت طراحی می شوند به صورت خلاقانه و کاملاً منحصر به فرد طراحی شده و دارای محتوای یونیک می باشند.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی

زمانی که یک وب سایت برای یک شرکت و یا یک نهاد تجاری طراحی شده و توسعه پیدا می کند، وب سایت شرکتی نامیده می شود، در اولین قدم در ایجاد سایت شرکتی، طراحی سایت صورت می گیرد، برند در وبسایت از اهمیت بالایی برخوردار است، برند میتواند اهداف و ارزش های شرکت را انعکاس داده و از این طریق به رفع نیازهای مخاطبان نیز کمک کند.

در وب سایت های شرکتی محصولات، خدمات و عملیاتی که توسط کسب و کار ارائه می شوند، معرفی می شوند، از آن جایی که سایت می تواند در تجربه کاربر، درک برند و حضور آنلاین کلی شرکت تأثیرگذار باشد، رعایت اصول طراحی سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

ویژگی های سایت شرکتی

در صورتی که امکانات و ویژگی های کسب و کارتان کامل تر باشند، بیزینس و کسب و کارتان به صورت کامل تر معرفی خواهند شد، با طراحی سایت شرکتی تخصصی و با کیفیت مشتریان بسیاری جذب شده و در نتیجه درآمدتان افزایش پیدا خواهد کرد.

طراحی جذاب صفحات به منظور جذب مخاطبان، بالابودن سرعت لود صفحات، سایت شرکتی ریسپانسیو و واکنش گرا، قابلیت نشر مطالب در شبکه های اجتماعی و بالا بودن امنیت سایت جهت جلوگیری از هک شدن مهم ترین ویژگی ها و امکانات سایت های شرکتی عنوان می شوند.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

مراحل طراحی سایت شرکتی در مجموعه طراح وب

مرحله اول

در این مرحله رقبا تجزیه و تحلیل شده و در مورد مخاطبان تحقیقات صورت می گیرد، ضمن این که خلاصه طراحی سایت انجام می شود.

مرحله دوم

وایرفریمینگ در این مرحله انجام می شود، وایرفریمینگ از مهم ترین مراحل در طراحی و توسعه وبسایت، طراحی اپلیکیشن و… عنوان می شود، وایرفرامینگ در اصل نوعی استخوان بندی در طراحی وب سایت شرکتی عنوان می شود، از این طریق میتوان محل قرارگیری کلیه عناصر در سایت را تعیین کرده و از هدف نهایی طراحی سایت آگاهی کسب کرد.

مرحله سوم

در مرحله سوم طراحی سایت به صورت کاملاً جدی آغاز می شود.

مرحله چهارم

در این مرحله وب سایت از طریق توسعه کاربردی شده و تغییرات و تنظیمات دقیق وب سایت در این مرحله انجام می شوند.

مرحله پنجم

در این مرحله بهینه سازی سایت صورت گرفته و متخصصان سئو از رتبه بندی سایت اطمینان حاصل خواهند کرد.

مرحله ششم

در این مرحله، وب سایت شرکتی آماده شده و می توانید به کمک آن کسب و کارتان را رونق بخشیده و گسترش دهید و در نتیجه درآمدتان را افزایش دهید.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

هدف از طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

طراحی سایت فروشگاهی با اهداف مختلفی انجام می شود، مهم ترین اهداف طراحی سایت، فروش محصولات و خدمات به شکلی آسان و سریع، ایجاد درآمد از طریق تبلیغات بنری در سایت شرکتی، همگام سازی با محیط زیست به دلیل کاهش و صرفه جویی در مصرف کاغذ، بهبود کسب و کارها از طریق طراحی سایت، افزایش درآمد صاحبان سایت عنوان می شود.

چرا طراحی سایت شرکتی را به طراح وب بسپاریم؟

ممکن است برای شما هم این سؤال پیش بیاید که با توجه به تعدد شرکت های طراحی سایت چرا طراحی سایت تان را به شرکت طراح وب بسپارید، در این بخش از طریق معرفی مزایای طراح وب به این سؤال تان پاسخ خواهیم داد.

شرکت طراح وب شرکتی مجاز و معتبر است که از طریق همکاری با طراحان متخصص و مجرب به طراحی انواع سایت از جمله سایت شرکتی خواهند پرداخت، سایت شرکتی شما مختص به خودتان است و منحصراً برای شما تولید می شود، طراحان فعال در مجموعه به طراحی وب سایت ها با جلوه بصری جذاب می پردازند، کلیه سایت ها در این مجموعه ریسپانسیو و واکنش گرا طراحی شده و در تمامی ابزارها قابلیت نمایش دارند.

طراحی سایت شرکت ارزان

هزینه طراحی سایت با توجه به نوع سایت، ویژگی ها و امکانات موجود در سایت، خدماتی که ارائه می دهد و… بستگی دارد، به طور کلی هزینه ها در مجموعه طراح وب مطابق با نرخ های منصفانه تعیین شده و کاملاً مناسب هستند، در نتیجه با سپردن طراحی سایت شرکتی تان به مجموعه طراح وب می توانید سایت شرکتی کاملاً ارزان داشته باشید.

امکانات سایت شرکتی مجاز و معتبر

  • ریسپانسیو بودن سایت
  • ارتباط با مشتریان
  • صفحه درباره ما
  • گاری تصاویر
  • پشتیبانی آنلاین مشتریان
طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

مزایای طراحی سایت شرکت شرکتی

  1. بهبود بازاریابی و فروش

وب سایت شرکتی یکی از مهم ترین مواردی است که می توانید کسب و کارتان را این طریق تبلیغ کرده و در نهایت تعداد مشتریان تان را افزایش دهید.

  1. فزایش اعتبار و برند سازی

از طریق طراحی سایت شرکتی اختصاصی با رعایت اصول می توانید برندتان را به بهترین شکل معرفی کرده و به کسب و کارتان ارزش بدهید.

  1. جذب مشتریان بیشتر

از طریق طراحی سایت شرکتی با توجه به شناختی که از مشتریان دارید می توانید افراد بسیاری را به کسب و کارتان جذب کنید.

  1. توسعه بازار هدف

از طریق طراحی و راه اندازی سایت شرکتی می توانید زمینه را برای فروش و عرضه محصولات فراهم کرده و در نهایت درآمدتان افزایش پیدا خواهد کرد.